MENU

Opłaty

REKRUTACJA

W Prywatnym Żłobku Troskliwe Misie oddział Bajkowa Polanka Malucha w Poznaniu korzystamy od 01.01.2016 do 31.12.2016 z dofinansowania z Urzędu Miasta i z programu Maluch 2016. Miesięczny koszt pobytu dziecka w żłobku wynosi jedynie 24…. zł.

Cena zawiera koszty zajęć dodatkowych, wizyt pielęgniarki, wyposażenia w środki papiernicze i drobne środki higieny osobistej.

Dodatkowo naliczana jest opłata za wyżywienie- 10,00 zł. za dzień

Nie pobieramy opłaty wpisowej!!

 

DOTACJA Z URZĘDU MIASTA:

W celu zapisania dziecka do żłobka z dofinansowaniem z Urzędu Miasta prosimy o wejście na stronę: https://nabor.pcss.pl/poznan/zlobek/nabor/ i wypełnienie zamieszczonego tam wniosku. Wydrukowanie, podpisanie oraz dostarczenie do biura Żłobka ul. Polanka 16 w Poznaniu.

Uwaga! 

Dotację Miasta Poznania otrzymują jedynie ci rodzice, którzy w zgłoszeniach identyfikacyjnych, składanych na podstawie ustawy o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników, wskażą jako miejsce zamieszkania podatnika – miasto Poznań.

 

Istnieje także możliwość zapisania dziecka do żłobka bez korzystania z dotacji z miasta. Koszt takiego pobytu to 500 zł plus wyżywienie.

Informacje w sprawie rekrutacji: 694 419 016

694 243745

on Sierpień 22 | by

Comments are closed.