MENU

Zespół

Właściciel Żłobka – mgr Wojciech Sikora

Wieloletni pedagog wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego. 33 lata pracy z dziećmi. W swojej karierze zawodowej nauczyciel przedszkola, dyrektor przedszkola państwowego, prywatnego. Obecnie dyrektor Prywatnego Przedszkola Bajkowa Polanka” i Prywatnego Żłobka „Troskliwe Misie” oddział „Bajkowa Polanka Malucha” w Poznaniu oraz Prywatnego Rodzinkowego Przedszkola „Troskliwe Misie” i Prywatnego Żłobka „Troskliwe Misie” we Wrześni.

 

Dyrektor ds administracyjnych – mgr inż. Jakub Kozak

Wieloletni pedagog. Wspólnie z Wojciechem Sikorą stworzył i prowadzi placówki w Poznaniu i we Wrześni. Obecnie dyrektor Prywatnego Przedszkola Bajkowa Polanka” i Prywatnego Żłobka „Troskliwe Misie” oddział „Bajkowa Polanka Malucha” w Poznaniu oraz Prywatnego Rodzinkowego Przedszkola „Troskliwe Misie” i Prywatnego Żłobka „Troskliwe Misie” we Wrześni.

 

Kierownik placówki – Joanna Jełkaszew

Posiada  doświadczenie w pracy z dziećmi. W Prywatnym Żłobku „Troskliwe Misie” we Wrześni pracuje od 2016 roku. Zajmuję się sprawami organizacyjnymi i rekrutacją dzieci. Reprezentuje placówkę podczas nieobecności Dyrektorów.

Opiekunki

 

Grupa „Misiaki ”

– Pani Karolina

– Pani Maria

                                                                                            

 

Grupa „Słodziaki”

-Pani Ania

-Pani Karolina

                                                                                                    Pomaga nam Pani Magda

 

on Maj 20 | by

Comments are closed.