O nas

Wiek dziecięcy to okres kluczowy w rozwijającej się indywidualności Państwa Dzieci, a radosne dzieciństwo stanowi podstawę do kolejnego etapu życia. Przedszkole powstało z myślą o potrzebach Dzieci i ich Rodziców. Staraliśmy się stworzyć miejsce bezpieczne, pobudzające do twórczości, nieskrępowanej zabawy, która umożliwi wszechstronny rozwój dziecka.

W naszym Przedszkolu pracę opiekuńczą, wychowawczą i edukacyjną pragniemy oprzeć na szczerych, przyjaznych, pozytywnych emocjach. Będziemy wspierać rozwój Dzieci  poprzez wachlarz urozmaiconych zajęć muzycznych, ruchowych, plastycznych  i innych. Podstawą pracy edukacyjnej będzie twórcza zabawa, ponieważ  – dobrze przygotowana merytorycznie, dobrze zaplanowana i przeprowadzona – stanowi warunek rozwoju intelektualnego, poznawczego i emocjonalnego.

Nasza praca to pasja, z którą chcemy dzielić się z Dziećmi.

Nasza placówka to miejsce wyjątkowe, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane, bezpieczne i rozumiane. Jesteśmy placówką integracyjną. Wspieramy indywidualny rozwój pasji, zainteresowań i umiejętności naszych wychowanków. Uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz gruntownie przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Prowadzimy zajęcia w zakresie muzyki, plastyki, gimnastyki, matematyki, a także zajęć językowych.  Prowadzimy także zajęcia z elementami dogoterapii i zajęcia ze zwierzętami. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17.00. Zapraszamy Państwa do współpracy.