Zespół

Właściciel Przedszkola – mgr Wojciech Sikora

Wieloletni pedagog wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego. 33 lata pracy z dziećmi. W swojej karierze zawodowej nauczyciel przedszkola, dyrektor przedszkola państwowego, prywatnego. Obecnie właściciel Prywatnego Rodzinkowego Przedszkola „Troskliwe Misie” we Wrześni i Prywatnego Żłobka „Troskliwe Misie” oddział „Bajkowa Polanka Malucha” w Poznaniu i Prywatnego Żłobka „Troskliwe Misie” we Wrześni.

Dyrektor Przedszkola- mgr Anna Szlachetka

Pedagog z długoletnim doświadczeniem, terapeuta z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale studiów edukacyjnych. Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu placówkami oświatowymi.

Kierownik placówki – mgr Joanna Antkowiak

Absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nauczyciel mianowany. W zawodzie nauczyciela wychowania przedszkolnego pracuje już 11 lat. W placówce we Wrześni pracuje od września 2015 roku. Od grudnia 2019  kierownik Przedszkola „Troskliwe Misie” we Wrześni. Zajmuje się rekrutacją i sprawami organizacyjnymi. Reprezentuje placówkę podczas nieobecności Dyrektora.

Nauczycielki przedszkola

Grupa „Kubusia Puchatka”- 3 latki

– Pani Iza- nauczyciel wychowania przedszkolnego

Grupa „Misia Uszatka”

-Pani Kamila- nauczyciel wychowania przedszkolnego

  Grupa „Misia Colargola”

-Pani Magda- nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pomagają nam:

  • Pani Violetta
  • Pani Ola